Har planer om å bygge en 1641 med motvekts veiv og lettet svinghjul til Sjefen....... noen som har info om noen som gjør en god balanseringsjobb på veiv/svinghjul ?
Svein Terje i Agder klubben gjør dette.
10 years ago
Fri Jul 11 2014, 13:44
Nå er bilen eu godkjent igjen og har fått 7" ATS, skal til BT og se om jeg kan få dem i vognkortet.......
Har fått hjem nye bremser forran og bak, Daymoulding skjermer og cambercompensator, mangler bare forsterket stabstag forran, så kan det bli en triveligere tur over fjellet enn da vi var i Valle sist helg....... litt ustabil på telehiv og ferister.
10 years ago
Fri Jul 11 2014, 13:45
HAR NOEN PRØVD Å GODKJENNE ENDRING AV FELG I VOGNKORT PÅ HURTIGVISNING HOS BT ???
Har rotet i arkivet og funnet frem godkjenningspapirene for 7 ATS......
Jeg kjører dette på min 03, men har ikke tenkt å vise de til BT. På Eu sier de ingenting om dimensjonene på min! Dette selv om dekk også går utenfor skjerm med ca.2,5 cm.
JEG VIL GJERNE HA ENDRINGER GODKJENT OG I VOGNKORT
Har nå fått tak i Britax soltak og velger derfor å selge soltaket i stål, blir sikkert god gjennomtrekk sammen med popout vinduer i sidene.
Lykke til håpet det går greit i morgen
Satser på det, har kun noen ledninger som må skjøtes, så er jeg klar til dyst hos BT